| Alex_1450 a întrebat:

Spuneti-mi si mi va rog, daca nu va spune nimeni ca sunteti frumosi sau draguti, va suparati?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putin imi pasa parerea lumii.

| MrAngelus a răspuns:

Tin cont doar de parerea mea. si da, sunt frumos happy

Cum zice Guta - Asa sunt eu
Cine ma place ma place

| Rockxzy a răspuns:

Pai nu stiu depinde cu cine sau in ce imrejurimi suntwinking. Dar daca nu imi sp nimenii ii atentionez eu sa-mi sphappy.E amuzant uneori dar cateodata e cam penibil dar asata sunt euwinking Vreau sa fiu bagata in seamahappy

| LaNaibaa a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ce zic ceilalti. cat timp ma simt frumoasa - sunt frumoasa!

| Măduuțaa a răspuns:

Nu ma supar de la atata lucru.

| Dianaㄨ a răspuns:

Trebuie sa meriti sa ti se spuna ca esti dragut/frumos.
Daca o meriti si atunci vezi ca nu esti apreciat, depinde de caracterul fiecaruia daca se supara sau nu.
Eu una nu ma supar daca nu mi se zice ca-s frumoasa pentru ca nu sunt, dar draguta? ma supar!laughing

| Tynnna a răspuns:

Pai cum sa ma supar daca nu imi zice nimeni ca sunt frumoasa? Sa ma iau iau de om asa "Hei, tu de ce nu imi zici ca nu sunt frumoasa? M-am suparat pe tine!" laughing) Nu ma supar. o fi avand lumea alte preocupari decat sa imi faca mie complimente. In schimb, ma supar daca imi spune cineva ceva urat. big grin

| DEBrown a răspuns:

Depinde...cand imi spun toate babele ca ce frumos sunt, ca le vine sa ma manance, ma apuca de obraji, nu prea ma incanta, deoarece fetele de varsta mea nu imi spun asta.

| tessa01 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine.Eu tot timpu' ma simt frumoasa, deci ar trebui sa faci si tu la felwinking

| pwp a răspuns:

Nu laughing) Ar fi culme laughing..Cine iti spune in ziua de azi : Vai ce dragutaa esti.

| selysol a răspuns:

Nu ma supar dintr-atata lucru laughing putin imi pasa ce cred ceilalti important este ca eu sa ma simt bine in pielea mea happy ar fi de tot rasul sa le spun colegilor: nu iti dau pixul pentru ca sunt suparata iar el sa zica de ce? pentru ca nu mi-ai zis ca sunt frumoasa rolling on the floorrolling on the floor