| Fefe2009 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce se poarta cum se poarta acum? Adica ce e la moda?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Nu,nu e asa.
Daca fetele poarta colanti si bluze mulate asta nu insemna ca sunt la moda,sunt doar limitate. O preche de colanti nu e atat de scumpa incat sa poata fi la moda.

•Revenind la intrebare,acum la moda sunt fustele putin mai lungi,pana la genunchisau putin mai jos (nu exagerat) fusta-plisata, rochie camasa, camasa simpla + ceas accesoriu,pentru mirese chiar balerini,hainele cu dungi,haine cu personaje din desene animate,hainele pentru barbati sunt purtate de femei mai nou si e la moda plus arata super ok,rochii de mireasa stil BabyDoll, rochiile din dantela,culoarea kaki,geci de blugi,imprimeuri :animal print,dungi, floral, dungi retro, blugii rupti cu taietura in genunchi, fustele din piele

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dupa cum se vede, la toate fetele din ziua de astazi, colanti si bluze mulate sa li se vada formele care ucid barbatii.

| Innsbruck a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu,nu e asa.
Daca fetele poarta colanti si bluze mulate asta nu insemna ca sunt la moda,sunt doar limitate. O preche de colanti nu e atat de scumpa incat sa poata fi la moda.

•Revenind la intrebare,acum la moda sunt fustele putin mai lungi,pana la genunchisau putin mai jos (nu exagerat) fusta-plisata, rochie camasa, camasa simpla + ceas accesoriu,pentru mirese chiar balerini,hainele cu dungi,haine cu personaje din desene animate,hainele pentru barbati sunt purtate de femei mai nou si e la moda plus arata super ok,rochii de mireasa stil BabyDoll, rochiile din dantela,culoarea kaki,geci de blugi,imprimeuri :animal print,dungi, floral, dungi retro, blugii rupti cu taietura in genunchi, fustele din piele

| FaraNume08 a răspuns:

laughing Gramatica.
Pai se poarta colanti cu tricouri cu tren, si tenisi.

| mirela15 a răspuns:

Ce iti place tie, aia se poartawinking

| scalaru a răspuns:

Costumul lui adam la baieti, lui eva la fete

| Fefe2009 explică (pentru scalaru):

Haha foarte amuzant!