| Alex_1450 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca cineva spune, cuiva sau la ceva, frumos, frumoasa, si voua nu, va suparati?

5 răspunsuri:
| Anonimul9393 a răspuns:

Depinde de persoana. Daca spune iubita mea cuiva sau la ceva, da sunt gelos si ma supar!

| Dragnea_Marius_1990 a răspuns:

Nuuuuuu,deloc..Decat ii bat.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Adică? Sună cam aşa :,, Dacă cineva laudă o vază şi pe mine nu, ar trebui să mă supăr?".

| ovidiu8msn a răspuns:

Trebuie mult mai mult de atat ca sa ma supar. Nu inteleg, de ce sa ma supar. Am cam depasit demult varsta de 8-10 ani ca sa ma supar din orce fleac, iar situatia data, oricum nu ma priveste.

| Anonima264 a răspuns:

Nu!