| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o crema sau ceva sa scap de cearcane!

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Cea de la Artistry, este de nota 10!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu gheata.Maseaza zona cu o bucata de gheata(1/3 dintr-un cub)pana se topeste, in fiecare seara sau in fiecare dimineata.Se vor vedea unele rezultate inca din prima saptamana.

| adelyna_1385 a răspuns:

Infuzie de albastrele sau de musetel. Cateva zile la rand aplici comprese caldute sub ochi si le tii cam 10 minute. Mai ales infuzia de albastrele face minuni in cazul ochilor obositi si cu cearcane. Incearca intai chestii naturale, nu sari direct la creme pline de chimicale.