| Instagrama a întrebat:

Spuneti mi si mie un parfum care sa persiste ft mult...

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"So Elixir" De la Yves Rocher.
Baftă!

| mdaria a răspuns:

In primul si in primul rand depinde de gusturile tale. Daca vrei unul care sa persiste mult, trebuie sa alegi unul mai scump putin, cu un nume. Parfumul meu preferat este CK one, dar fiecare cu gusturile lui. Daca mergi intr-un magazin profesionist, ai de unde alege dupa gustul tau.

| Musique a răspuns:

Un parfum de calitate își păstrează mirosul pe o perioadă mai îndelungată.
Baftă!

| zuzualina a răspuns:

1. Gucci By Gucci - Un parfum moderat cu note de musetel, zmeura, para, crin, patchouli, miere, mosc si portocal, recomandat unui public matur. Parfum romantic, oriental.
2. Giorgio Armani Code
3. Verra Wang Princess
4. Donna Karan Be Delicious
5. Marc Jacobs Daisy
6. Giorgio Armani Diamonds - Un parfum moderat cu note de cedru, mandarin si chihlimbar, recomandat unui public matur. Parfum de zi, lemnos.
7. Calvin Klein Euphoria
8. Lacoste Dream of Pink
9. Christina Aguilera
10. Versace Woman
11. Lancome
12. Chanel

| AlexandraPrincess a răspuns:

Playboy-Play it Sexy-miroase placut!
J'ADORE de la Dior-persista mult!

| trisoru a răspuns:

Iti zic eu cele mai tari pentru femei:
1 Givenchy- Ange ou demon
2 Dior- Hypnotic poison

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck
Mie imi place Little Black Dress si Playboy- Play it sexy sau... unul mai scump, dar foarte rezistent si miroase super Tresor. ♥
Bafta love struck

| Mymiii a răspuns:

De obicei, parfumurile care sunt mai scumpe sau de firma persista... Calvin Klein Euphoria, Burberry Weekend for Women etc.

| AnaMariarecan17 a răspuns:

Parumul meu preferat este Poeme
Lancome persista 6/7 ore fara probleme!