| gabytzzaLOVE a întrebat:

Spuneti-mi si mie un parfum si descrieti-l. dau funda@!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incearca Gucci Rush. mirosul se pastreaza mult timp nu ca alte parfumuri
Are o adiere superba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel de la Nina Ricci are un miros dulce nu foarte foarte, are un miros placut
mie una imi plac parfumurile putin dulci mai imi place si Angel.
Te pup!

| ionicacool a răspuns:

Ia little black dress de la avon iti spun sigur ca acest parfum cand il vei lua nu te veimai desparti de el poftim linkul:http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/parfum-little-black-dress-p-2061.html