| HappyCandy a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva creme pentru indepartarea pistruilor.sa nu fie chiar cele mai scumpe, dar sa le pot gasi in Moldova

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Eu stiu o metoda pe care o poti gasi si face oriunde si anume sucul de lamaie.Storci zeama unor lamai(cate vrei tu) apoi iti tamponezi fata.Nu uita sa repeti procedeul.Chiar functioneaza, cunosc multe persoane care au incercat si a dat roade.Si mai stiu ca nu trebuie sa te expui mult la soare, deoarece in acele momente pistruii se maresc.Incearca si tu aceasta metoda cu sucul de lamaie,nu ai nimic de pierdut, bafta! P.S:Sucul de lamaie nu trebuie combiant cu nimic, sa fie doar zeama simpla!