| Sellysupergirl a întrebat:

Spuneti-mi va rog, daca cineva te enerveaza tu ce faci?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Am invatat sa il las sa vorbeasca pana nu mai poate, iar dupa ce obosesete de trancanit fara rost incep sa trancan eu.

5 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Ce fac? thinking De obicei nu dau atentie, de ce sa-mi fac eu nervi degeaba? Mai bine imi vad de treaba mea si gata...ma rog. exista si situatii (raar) cand imi pierd controlul si sar la gatul persoanei respective laughing)

| Eminem2012 a răspuns:

Ii spun cu frumosu' ca me enerveaza si daca nu termina il ignorr:-

| dianaandra1467 a răspuns:

1.Il bati
2.Il injuri
3.Il lasi inpace
4.I spui sa nu te mai enerveze
5.Te intorci cu spatele la el
6.Il alergi
7.Ii zici: Lasa-ma` ca daca ma mai enervezi mi se albeste parul din cap!
8.Pleci de langa el
9.Nu zici nimic
10.Te strambi si`i zici:Hai Goooo

| missGirlDeea a răspuns:

Strig tare la el si imi trece.

| NoNameJunior a răspuns:

Nu il bag in seama.dar daca continua ii spun:daca nu incetezi, ti-o iei! si ma lasa in pace.