| Mayy a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste decolorante care prind pe parul brunet (vopsit). Vreau sa iasa cateva suvite mai deschise, pentru a scapa de negru in cele din urma (la radacini am cativa cm deja crescut culoarea naturala un saten deschis )si ca sa fie in ton cu suvitele?
Ar merge niste suvite mai deschise si cu radacina care a crescut deja de cateva luni de cand nu l-am mai vopsit?

Răspuns Câştigător
| dolce_9995 a răspuns:

Nimic din ce ai tu nu o sa dea in ton cu suvitele pentru ca deja ai 2 culori diferite iar suvita ar fi o a treia culoare adica portocaliu. Te sfatuiesc sa mergi la un coafor sa iti recuperezi culoarea ta naturala dupa care poti face si suvite acasa singurica.

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Orice decolorant e bun, pentru că ăsta-i rolul decolorantului: să decoloreze părul.