| linnaU a întrebat:

Spuneti-mi va rog vreo reteta de slabire....asa mai simpla

2 răspunsuri:
| InsaneAciD a răspuns:

Hahahlaughing. Dragăhappy. Eu am slăbit 3 kilograme în cel mai scurt timp:*. Fără nu mai ştiu ce dietehappy. Uite, unul din id-urile mele:*. Dă-mi add. O să-ţi explic pe larg>big grin (id-ul e bubu_love. punk_angel).

| IuliaIvan16 a răspuns:

Eu aveam 64 kg si am slabit la 60 kg in 12 zile. Mananci dar nu foarte mult... exita produsele de panificatie, pastele fainoase si grasimile.In schimb poti manca multe fructe, legume si salate.