| Channa a întrebat:

Spuneti o culoare de par a unei vedete care va place. Funda pentru cea mai frumoasa culoare!

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

@Channa Stiu ca te-ai suparat foarte tare pe mine pentru raspunsul pe care ti l-am dat - de aceea, IMI CER SCUZE in mod oficial de la tine. Sper sa ma ierti. happy

3 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

@Channa Sunt tare curios sa aflu de la tine care e cea mai frumoasa culoare. tu realizezi ce intrebare cretina ai pus? Tu stii ca totul este relativ, in cazul de fata, vorbim de sensul cuvantului "frumos"... ca sa nu mai spun ca ce inseamna frumos pentru mine, poate inseamna urat pentru tine; nu ma astept sa intelegi la ce ma refer, in conditiile in care pui intrebari din astea, dar poate vad altii raspunsul meu si inteleg ceva din el; in fiecare zi inveti cate ceva. partea trista e ca toti murim prosti.

| MikutzzaDragutzza a răspuns:

Andra

| BeliebersGJB a răspuns:

Andreea Banicabig grin