| Bl0OdY a întrebat:

Srry categoria. Daca sun pe cineva dupa skipe sau dupa messenger, platesc ceva? big grinfundita

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

Depinde unde vrei sa suni. Daca vb de pe skype pe skype nu platesti nic, ofc. Daca suni de pe skype pe fix sau telefon mobil iti cere sa platesti prin paypal sau visa card.Dar 5 minute le poti vb gratis pe skype big grinParca 5 nu mai tin minte

7 răspunsuri:
| pesky a răspuns:

Da trebuie sa paltesti...

| SEBASTIANDER a răspuns:

Nu platesti nimic deci calmeaza-te poti vorbi ore insiri e gratis

| savancea a răspuns:

Nu platesti nici un ban.
Totul este gratis...cu exceptia netului pe care il platesti in fiecare luna.

| MenInShadow a răspuns:

Dupa skipe nu stiu mdar dupa messenger nu platesti nimic

| Bl0OdY explică:

Nu platesc nici daca sun in Italia? D

| SEBASTIANDER a răspuns:

Poti vorbi si in china tot e gratis happy

| LaMisto a răspuns:

Oriundetongue