| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cum pot avea sanii mai mari, in mod natural, fara operatii estetice? A incercat cineva?
O prietena a incercat cu o solutie, numai stiu cum se numea, dar au trecut 2 luni si nimic. Am nevoie de o solutie rapida si eficienta.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar sa te operezi sau sa te ingrasi inca 20 kg in plus.nu sunt remedii pentru asa ceva, pentru tonifierea muchilor da-cu masaje circulare de 2-3 ori pe zi.sanii cresc datorita shimbarilor hormonale, a cresterii in greutate sau daca te operezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa ceva, doar operatia, cati ani ai? daca nu ai 18 ani, inca o sa mai creasca.
uite aici un articol care te-ar putea ajuta: :) http://www.clopotel.ro/......1-126.html

| alexdop21 a răspuns:

Cati ani ai? daca ai 14/15 nu iti fa griji or sa creasca ei

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu...nu exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi uleiul de germeni de grau sau ulei de marar; zilnic, timp de 3 saptamani, maseaza sanii cu acest ulei timp de 10 minute, de 2-3 ori pe zi. La inceput pot aparea dureri usoare ale sanilor – este un fenomen intalnit frecvent la majoritatea metodelor de crestere a acestora, insa durerile vor disparea dupa cateva zile de "tratament".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am masat tot timp de 3 saptamani, 20 de minute pe zi, dar cu crema de corp, si da rezultate si asta. Dar am mancat si caramel in fiecare zi. Acum ii am mai mari, dar nu stiu de la ce, de la crema de corp sau caramelul ala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau asta. Am auzit ca morcovii si caramelul sunt foarte bune pentru asa ceva, desi nu am incercat inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit intr-o carte ca daca te masezi cu crema de corp in fiecare zi, in cateva saptamani o sa fie cu 40-50% mai mari. Am auzit ca altii au incercat asta si a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Am 16 ani si am incercat cu caramel si morcovi in fiecare zi timp de 4 saptamani si jumatate, si acum ii am mult mai mari. Sunt foarte multumita de metoda asta, e simpla si da rezultate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau asta. Am auzit ca morcovii si caramelul sunt foarte bune pentru asa ceva, desi nu am incercat inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce fel de morcov trebui fiert sau crud?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sa faci cu morcovul si caramelul?

trebuie doar sa mananci si atat?straight face

mersi:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa incerc si eu cu morcovi si caramel.si cu crema de corp sa masez in fiecare zi.sa vad daca functioneaza.multumesc de informatii.