| yoni a întrebat:

Stie careva cum se numeste coafura pe care o are solange in cameleonii...aia asa ridicata in susbig grin...stiti voi la ce marefer.Si credeti ca s'ar potrivi pentru banchettongue

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Da, s-ar potrivi daca ai fata ovala, numai sa stii cum s-o faci sau cum sa ii explici coafezei. Poti sa scoti la imprimanta o poza cu Sol si freza ei si te duci la coafor cu ea. Bafta!

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Da nu e un gen de frizura o rinde cu o clama de pe dedesubt o face ca un palmier, apooi prinde cele 2 parti pe dedesubt si iese aia...si apoi mai prinzi s clame intr-o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ma duc la coafor cum zic sa-mi faca?

| jumbO a răspuns:

s-ar potrivi! si mie imi place freza ei ` love struck. este foarte cool.