| cristinuta01 a întrebat:

Stie careva pastile pentru cresterea parului? am auzit ca vitamax este folositor...a folosit cineva? sau altele?

5 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Vitamax e mai mult pentru sportivi. trebuie doar sa hidratezi parul sa fie sanatos. http://margocosmetics.ro/Ingrijirea-parului/Masca-si-balsam.html pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup

| cristinuta01 explică (pentru agnessme):

Il hidratez destul crede.mawinking legat de pruduse din comert am destule chiar si mastio naturale

| agnessme a răspuns:

Incearca tonic capilar de la dacia plant, in orice farmacie gasesti

| AndreeaFoxxy a răspuns:

Eu am folosit Vitamax (care sunt vitamine, suplimente si nu sunt destinate numai sportivilor) si pot sa-ti spun ca DA, chiar stimuleaza cresterea parului. Nu am sesizat sa-l indeseasca insa in mod evident mi-a accelerat viteza de crestere. Am folosit si alte vitamine special facute pentru par, unghii si piele dar acestea nu au reusit sa faca nimic atat de evident precum Vitamaxul. Le-am luat normal (una la doua zile) timp de o luna si rezultatul s-a vazut clar. Ti-l recomand!