| BlueLifeOfficial a întrebat:

Stie careva vreo masca pentru cresterea parului mai repede?

Răspuns Câştigător
| Kisssssss a răspuns:

Eu am m-a mdat cu ulei de ricin si functioneaza. in ziua cand faci baie dimineata te dai la radacini cu ulei de ricin si il lasi pana cand o sa te speli pe cap cel mai recomandat e sa te speli seara happy. Funda puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

O lingura ulei de ricin + 2 linguri ulei de masline+ un iaurt mai gras+o lingura cacao.lasa masca sa actioneze apoi spala-te in mod normal.fa masca regulat la o saptamana.va da rezultate.

| MhPnr a răspuns:

Ulei de măsline.happy sau de ricin.

| ProblemsWithMe a răspuns:

M-am interesat la sora mea, si a zis ca foloseste ricin, parul creste repede si nici nu va cadea prea curand. Funda?puppy dog eyes