| alee3333 a întrebat:

Stie cineva calitatea produselor "cien" (cele de la lidl), si daca stiti spuneti-mi care sunt foarte bune sau foarte slabe, fiindca pretul e mic si nu stiu calitatea lor. Fundita garantata :*. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ang3lls a răspuns:

Buna! Produsele Cien sunt foarte bune. Eu folosesc aceste produse si nu m-au dezamagit. Bine acum conteaza si de tipul de piele al fiecaruia. In strainatate in special in Germania aceste produse sunt foarte cautate.
Sper ca am fost de ajutor. happy Funda?