| Duebeu a întrebat:

Stie cineva cam cat costa sa-ti pui 1 ml de acid hialuronic în buze în Bucuresti? Si nu înteleg ceva, cand zici vreau 1 ml asta înseamna ca 0, 5 ar fi într-o buza si 0, 5 în cealalta nu? Vreau la doctori care stiu ce fac sa faca asta de mult timp ca sa-mi iasa bine, aveti recomandari ceva? Mersiii dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intăi scapă de semnele de varicelă de pe față.

| darrio2007 a răspuns:

Fara jigniri, te rog. Esti prea imatur ca sa iti mai raspund altceva.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca vrei 1ml o sa-ti puna 1ml pe care il distribuie unde este nevoie nu neaparat unde vrei tu pentru medicul o sa stie ce si cum sa faca
De obicei 1ml nu costa mai putin de 100 euro, depinde si de clinica. Daca nu ai deloc buze poti pune 1ml. Daca vrei doar o mica schimbare mai bine incepi cu 0, 5