| priscilla1 a întrebat:

Stie cineva cand se deschide ladypopular cu versiunea noua?

Răspuns Câştigător
| sabinaelena a răspuns:

Pai s-a anuntat ca azi intre orele 19-20 dar acum nu stiu sigur
in orice caz maine sigur se va deschide (si eu joc si de abia astept sa vad cum va arata versiunea noua)

7 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

Joc si eu lady popular si trebuia sa s einchida de ieri de la ora 14 si sa se deschida de la ora 19 dar nu stiu poate am citit rau mesajul...dar totusi uitate la ora 19 sa vezi daca s-a deschis... fundita happypuppy dog eyes

| zuzumic a răspuns:

S-a deschis ieri dar nu era nici o schimbare.azi vad ca iar e in lucru... poate maine

| akaa a răspuns:

Buna.
Daca nu se deschide pana la sfarsitul acestei luni, s-ar putea ca se va deschide cam pe la jumatatea lunii Mai sau chiar la sfarsitul ei thinking Depinde si de ei cum lucreaza si cam cat vor sa schimbe.
Sper ca te-am ajutat tongue Funda? big grin Merci >big grin

| zuzumic a răspuns:

Tocmai am intrat si au deschis versiunea cea noua mie imi place mult

| TheVampireDiaries a răspuns:

Pai la mine s-a deschis deja de aseara... dupa cateva ore de maintenance.Tie nu iti merge sau ce?

| zuzumic a răspuns:

Tocmai a aparut noua versiune... distractie placuta

| aalleexandra a răspuns:

Eu am avut dreptate ca d ela 2 s ainchis si s-a deschis pe la 19 si ceva