| Naspa6969 a întrebat:

Stie cineva care a fost penultima melodie a lui Micheal Jackson? Cine stie primeste funa puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| mamarutza1 a răspuns:

Scream? Fundita?

7 răspunsuri:
| Naspa6969 explică:

Eh, nu stiu exact. Daca iti dau funda.

| Mary Marry a răspuns:

Cum adica Scream a fost penultima melodie a lui Michael?
Tu nu gandesti!?!
Cum sa spui asa ceva?
Pai dupa Scream au mai urmat atatea...
You rock my world, Cry, The lost Children, Blond on the dance floor, Morphine, One more chance, This is it, Another Day, 2000 Watts, Little Susie, Invincible, Break of dawn, etc.
Sunt atatea, ...plus cele pe care nu l-ea lansat...
Sper ca tu nu te numesti fan...sau admiratoare a lui... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar stiu ca ultima melodie e this is it

| lauryka_4010 a răspuns:

Screamwinking funditahappy

| zooooza a răspuns:

Cum sa fie "Scream" penultima melodia a lui Michael? Ce ati patit?

| Lalysuka a răspuns:

Threatened, cred.Adik sunt cam 80% sigura, dar am si indoieli.Pai melodia asta e ultima din Invincible, ultimul CD (in afara de This Is It). Iar This Is It e ultima melodie, mi se pare logik ca asa e. Funda?

| Lalysuka a răspuns:

Scream? Iisuse, Doamne fereste ce prostii poti spune...