| criss1212 a întrebat:

Stie cineva care este contul official a lui john cena de pe facebook si cum pot sa ii trimit un mesaj?

multumesc... FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nu cred ca stie cineva de contul lui ..ca daca s-ar stii iti poti dai seama cate mesaje, friend request-uri ar avea? cu greu dai de conturile oficiale ale star-urilor ..asa ca ai putea lasa ideea asta deoparte

4 răspunsuri:
| adrili10 a răspuns:

Http://www.facebook.com/jhon.chena.583?fref=ts. acesta cre ca este si ii poti trimite mesaj.Scrie acolo mesaj langa adauga prieten si dai pe mesaj ii scrii si expediezi. funda.

| pwp a răspuns:

Asta e pagina lui de fani:
https://www.facebook.com/johncena?fref=ts

Iti dai seama daca e cea reala dupa numarul de fani...iar aici are 14 milioane.
Din pacate, nu poti sa-i dai mesaj :( ...ai putea sa-i scrii pe perete.

| CannbalCorpse a răspuns:

Http://www.facebook.com/johncena?fref=ts,,cont pntru like-uri.

nu are cont pentru prieteni.

| Ghergel a răspuns:

BringMeTheHorizon toata lumea stie contul lui Cena de facebook.
http://www.facebook.com/johncena?fref=ts