| CatLover13 a întrebat:

Stie cineva cat costa epilarea definitiva? Daca am 14 ani, se poate sa imi fac?

2 răspunsuri:
| BeHappyAndSmile a răspuns:

In primul rand epilarea definitiva nu e chiar "definitiva" dureaza 6 luni pana iti creste parul si nu este sanatoasa poti face boli de piele pentru ca parul nu mai creste (si noi asa suntem facuti, sa ne creasca parul din pacatelaughing ). Nu stiu cat costa dar eu iti dau un sfat, mai bine te duci la salon odata pe luna, te faci tu acasa cu benzi sau iti faci singura ceara din zahar( cauta pe net reteta daca te intereseaza ).

| Alexander5 a răspuns:

Daca ai 14 ani pune mana pe carte ca doar nu planuiesti sa te mariti.