| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Stie cineva cat costa rochitele tutu? Ma duc peste 2 saptamani sa-mi iau rochita pentru banchet. Si nu stiu ce fel sa-mi iau rochita. Cele tutu ce preturi au? Fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Acum depinde de unde le cumperi, insa am vazut intr-u magazin si era in jur de 200 ron, insa nu era rochie era fustita

| d33a a răspuns:

Eu mi-am luat si nu costa mai mult de 100 de lei.

| maria ;x a răspuns:

Si eu am banchetul. dar imi cupar o rochita neagra, decenta cu niste sandalute albe.Rochitele acelea nu stiu cant costa sorry!kiss