| andreea4ever a întrebat:

Stie cineva ce coafuri pot sa imi fac cand am parul uns(lins)? Mentionez ca nu vreau coada!

Răspuns Câştigător
| ioanabanana a răspuns:

Cei de la tigi tocmai au scos pe piata un sampon uscat. un spray pe care il pulverizezi pe par si iti absoarbe sebumul. parul arata bine, curat si miroase bine. sincera sa fiu mi se pare aiurea sa ai parul unssad produsul de care iti povestesc se numeste dirty secret. da search pe net

| hairpoint a răspuns (pentru ioanabanana):

Http://hairpoint.ro/....../index.php
Il gasesti aici la pret promotional. Te asteptam cu drag

11 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Exact asa am si eu.si mi se ingrasa parul a doua zi dupa ce-l spal.si il prind fie in coada( dar si zis ca nu vrei) fie in coc. fie coada ipletita. fie 2 coditebig grin

| madalinutza a răspuns:

Poti sa iti prinzi bretonul in spate cu o agrafahappy
sau sa-ti pui o cordelutza
sau mai poti sa til prinzi tot cu o agrafahappy

| L a răspuns:

Pune-ti imaginatia la contributie happy
Poti sa ti-l creponezi, o sa arate foarte bine, sa ti-l ondulezi, sa-ti faci codite impletite...:*

| yoyodedeea a răspuns:

Cum estitunsa? ce lungime are parul tau?happy

| yoyodedeea a răspuns:

In orice caz iti recomand betitze http://girls.eurosibiu.ro/......592174.jpg
nu simple...ca daca e lins...tre sa iasa ceva in evidentza nu?:)

| andreea4ever explică:

Parul e mediu si am breton(cel care se linge cel mai repede)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cum sa fi asa. mi-ar fi rusine in locul tau:O:O! cum sa intrebi asa ceva pe NET?!?!? in pirmul rand SPALA-TE! tie greu?! deci astai intrebare cretina, cum sa intrebi ce coafura sa-ti fac cand ai parul uns. DAMN IT! gandeste ca parul uns e cel mai gretos lucru posibil.si mai ales cofura cu par uns, esti idioata?!

| Nitescu_Andreea_1988 a răspuns:

Http://www.hairpoint.ro/ gasesti aici toate produsele potrivite tipului tau de par

| alexa_5287 a răspuns:

Tudeti-l in trepte iar apoi prindeti bretonul intr-o clama cu strasuri argintii