| anonim20976 a întrebat:

Stie cineva cea mai buna masca pentru lifting facila, contur etc?

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Nu stiu daca exista o egala pentru toata lumea de cea mai buna masca / solutie s-a.m.d!
Eu cred ca merita sa iti acorzi timp sa studiezi despre acestea, sa cauti masti bio, pe baza naturala, si sa faci cateva incercari sa vezi care simti tu ca da rezultate reale pentru tine!
Iar daca esti foarte tanara, iti sugerez mai multa odihna, mai multa alimentatie sanatoasa, si aplicarea de masca si / sau tratamente odata pe luna.