| Andree_9374 a întrebat:

Stie cineva cum isi face parul Rose Marie Florescu? Aveti vreo idee, ceva?

Răspuns Câştigător
| Puffy_1082 a răspuns:

SI'l face cu drotul.In diferite parti,adica de la radacina pana la jumatatea parului da cu drotul mai putin, dandu'i doar forma. Apoi, mai jos, isi face bucle libere.(adica mai lasate).

7 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

Cu ondulatorul

| roxana23213 a răspuns:

Cu ondulatorhee hee.

| ralucsi a răspuns:

Buna kiss Rose Marie Florescu are extensii, draga mea. De aceea ii e asa de lung, iar daca te referi la bulce, si-l face cu ondulatorul la varfuri :] Sper ca te-am lamurit, fundita? puppy dog eyes

| VivianKorea a răspuns:

Cine-i aia?

| Mousie a răspuns:

Posibil cu peria rotunda cand e umed parul si cu uscatorul. sau poate si cu ondulatorul. dar ondulator din ala ce peri, stii? ca o perie rotunda si emana caldura dinauntru. isi face foarte frumos parul. mereu pare ingrijit si sanatos.

| PandaGirl98 a răspuns:

Esti varza vivien

| Bailey a răspuns:

Isi face parul cu ondulatorul. Isi face bucle la varfuri. Dar parul ei ii sta asa pentru ca are mult volum a par.winking Funda: :*