| Rose_2860 a întrebat:

Stie cineva cum pot ajunge de la un negru intens la un blond inchis doar dintr'o singura decolorare? cu ce tip de vopsea? ce marca? Am fost blonda, iar acum o luna m-am vopsit bruneta si nu'mi place! Vreau sa scap cat mai repede de culoarea astasad

5 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

De la negru la blond... daca vrei sa-ti pastrezi parul decolorarea sa o faci treptat in minim 6 luni.
Numai la un salon buuun, cu o solutie decoloranta de la l`oreal eclair clair. Imi pare rau dar fa asa daca nu vrei sa-ti arzi parul si sa-ti cada.
Si nu uita sa folosesti balsamuri pentru nutritie si masca de par happy

| sweety_1169 a răspuns:

Du te la un salon si fa ti decapaj sau intreaba pe cineva de acolo, nu incerca singura pentru ca ori nu ti va iesii ori va iesi o culoare f urata, singura nu poti scapa de brunet

Răspuns utilizator avertizat
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| banditullauryan a răspuns:

Foloseste un inalbitor