| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac parul sa creasca mai repede fara a folosi nu stiu ce tratamente sau chestii de genul asta? pentru cel mai bun raspuns dau funda

4 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Uita-te aici:
http://youtu.be/FxmZntIuQ_o
Este un tratament natural ca sa iti creasca parul intre 2-4 inchi intr-o saptamana.Stiu suna incredibil, si eu am fost foarte sceptica la inceput dar toate persoanele care au incercat au spus ca a dat roade. Sper sa te ajute si pe tine! Daca ai nevoie de mai multe informatii intreaba-ma :))!

| Okami23 a răspuns:

Extensii sau clasica rabdare

| oBuburuză a răspuns:

Am pus si eu aceiasi intrebare si am primit raspunsuri, o sa iti zic cateva din ele :
- Incearca o masca pe baza de ulei de ricin, este foarte bun, intareste si ingroasa firul de par si iti lasa parul matasos si placut la atingere. [ sursa : Mikkyduţa ]
- Îţi sugerez să-ţi tai la cel puţin 2 luni părul pentru o creştere sănătoasă, mă refer la vârfuri, de asemenea foloseşte placa cât mai rar. [ sursa : ingerinfrant ]

Sper sa iti fie de folos, pa-pa!

| nicoalusoby a răspuns:

Incearca sa ti-l ti prins o sa iti creasca mult mai repede decat daca daca il ti liber