| RaLuCa_7165 a întrebat:

Stie cineva cum pot sterge un prieten de pe facebookpuppy dog eyes? Plzzz daca stiti spuneti-mi si mielove struck...chiar am mare nevoierolling eyes! fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| anonim_2681 a răspuns:

Pai dai pe profilul tau
apoi la prieteni, iar in dreapta sub contul meu scrie "editeaza prieteni" si acolo iti apar toti prietenii iar in dreapta lor apare un "x"
daca vrei sa i stergi dai "x" si iti apare acolo "scoate din lista de prieteni" si gatabatting eyelashes
sper ca te am ajutat!

15 răspunsuri:
| LoveBlind a răspuns:

Intre pe profilul acelui prieten...dai jos unde -se termina prietenii sau familia si scie:Sugerează-i prieteni
Scoate din lista de prieteni
Denunță/blochează această persoană
Iar tu dai pe Scoate din lista de prieteni...

| fanJBfan a răspuns:

Paihappyapesi pe utilizatorul de care vrei sa scapihee heesi undeva in stanga jos... va scrie "blocheaza utilizator", dai click si gatahappy

| MasterGoldX a răspuns:

Intri pe profilul lui, si acolo sub; ista de prieteni ai optiunea de al scoate din lista de prieteni sa sa-l blochezi.

| Ncl_9813 a răspuns:

Dai in colt sus dreapta la contul meu si editarte prieteni si de acolo ii stergi.succeslove struck fundahappy?

| Deyutsa_2784 a răspuns:

Heii. intrii la el pe profil si jos de tot in dreapta scrie " scoate din lista d prieteni "winking

| Plague a răspuns:

Mergi la profilul lui si ai in partea stanga "unfriend"

| Andr3yCzz a răspuns:

Nu stiu daca il poti sterge dar poti intra pe profilu` lui si in jos stanga scrie "blocheaza acest utilizator" sau ceva de genu`!

| lindemona a răspuns:

Buna,

Intrii pe pagina de FaceBook a persoanei respective, iar in partea stanga, sub poza de pe profil, scrie "scoate-l din lista de prieteni" (ceva de genu tongue ). Dai click acolo si gata, ai scapat de el.

O seara placutawinking

| DexterKill a răspuns:

Intri la el pe perete si dai in jos sub poza de profil si ai acolo scoate din lista de prieteni

| sunshine_5685 a răspuns:

Intri pe profilul acelei persoane, si in stanga jos, scrie: ''scoate din lista de prieteni''happy

| luludb a răspuns:

Intri pe profilul respectivului prieten si scrie dedesubtul listei lui de prieteni ''scoate-l din lista de prieteni''

| brjr1 a răspuns:

Buna Raluca, in momentul in care dai click pe numele prietenului tau si accesezi pagina lui, in partea de jos, stanga, ai optiunea UNFRIEND. Astfel nu veti mai fi prieteni pe Facebook happy

| Rucutucu a răspuns:

Daca il ai in romana, pe pagina principala, unde scrie noutati...dai click acolo unde scrie contul meu si dai click pe prima: editeaza prieteni.Dai acolo si scrii numele celui pe care vrei sa-l stergi si dai pe x-ul/cruciulita din dreptul luiwinking