| alina2000 a întrebat:

Stie cineva cum sa te epilezi definitiv, dar acasa? Pls am petrecere in Bikinie.

9 răspunsuri:
| buburuzazuza a răspuns:

Nu stiu, dar te poti duce la un salon!

| onlyketoops a răspuns:

Eplilarea definitiva tine de obicei intre 4-10 ani si iti trebuie un aparat special pentru asta care costa de le 18 mil in sus.E super scump la salon

| Ruxuletz a răspuns:

Si de ce trebuie sa te epilezi definitiv?raised eyebrows nu cred ca acea petrecere dureaza 3 saptamani non-stop ca sa te epilezi definitiv.

| SandaMaria a răspuns:

Nu stiu daca o sa te ajute dar poti incerca:
http://www.top-shop.ro/......08-p4.html

Cel mai bine ar fi sa mergi la un salon...parerea mea:D

| Andraaa_1742 a răspuns:

In bikinie?laughing mrg oh go on te poti duce la cosmetica au poti folosi aparatul straight face

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Definitiv ca sa nu-ti mai creasca niciodata ar fi cu laser-ul doar ca trebuie sa te duci la estetista laughing

| Ralucafergie a răspuns:

Din cate stiu eu epilarea definitiva se face cu ajutorul unui laser special care se gaseste la saloanele specializate.Acasa nu cred ca te poti epila definitivhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilare definitiva cu laser
acasa NICIODAT
si cu laser costa vreo 180 de ron sedinta
si trebuie cel putin 5 sedinte...
asa ca pune mana pe coasa lu bunicu daca vrei sa gazduiesti "lama pacalita de blana veveritei" laughing

sincer.
deci trebuie cu laser nu e pericuols merge si la subrat

| mgtow a răspuns:

Acasa nu se poate epila definitiv ci la centrul de tratament specializat.