| monca a întrebat:

Stie cineva cum se decoloreaza parul?

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Aceasi metoda ca si cu vopseaua de par! Dar cel mai bine apeleaza la un salon folosesc produse mult mai bune.Cu produsele din comert iti distrugi parul!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu decolorant de par.
Gaseste la orice market.Se numeste Decober.

| cryss97 a răspuns:

Ia de la farmacie decolorant.

| Kasia a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la salon.parul decolorat acasa iese in mai multe nuante, se arde si apoi o sa fie foarte uscat si cu un aspect urat. daca vrei sa pui vopsea peste o sa iti iasa mai multe nuante in caz ca nu te decolorezi uniform.asa ca mai bine nu risti.:*