| toxic30l a întrebat:

Stie cineva cum se foloseste tratamentul cu ulei de masline pentru par de la Avon? dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Aplici pe parul umed nespalat cu sampon, tii 30 de min apoi clatesti bine si te speli cu sampon

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il folosesti ca pe un balsam dupa ce te speli pe cap, il lasi cateva minute, vreo 5-10, cat ai rabdare si clatesti f bine, chiar azi am vbit cu o clienta despre produsul asta, ca il am pe stoc...tongue

| pysycutza20 a răspuns:

Buna. da stiu eu. dupa ce te speli pe cap normal, aplici pe parul putin umed. crede-ma. mama mea e director la avon asa ca...