| DirviziuQ a întrebat:

Stie cineva cum unele persoane au suvite naturale? De exemplu eu laughing, mereu m-am intrebat cum de am o suvita blonda desi restul parului este castaniu.

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Daca nu s-a intervenit chimic intentionat sau accidental e un mic defect al foliculilor de par din zona respectiva din cauza proastei hidratari sanguine. Dar daca arata bine, care e stresul? Altii isi toarna vopsea in par fara motive serioase...winking

| DirviziuQ explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Nu ma plang, imi place faptul ca am suvita si nu trebuie sa ma vopsesc, asa este si verisoarea mea, aceeasi suvita si aceeasi culoare de par. Nu am intervenit cu nimic, asa m-am nascut, de aia ma intreb de ce o am xD.

1 răspuns: