| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara un aparat de epilat?

10 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Le gasesti prin toate magazinele care vand asa ceva, vezi sa-ti cumperi si unul bunhappy Eu una folosesc de la Philips si e foarte bun happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De la aproximativ orice magazin... altex, domo, media galaxy etc...

cami
| cami a răspuns:

Aparate electrocasnice, sau supermarket.

| DenissaDeea a răspuns:

Din Hiper-Marketuri/Plus, Altex, Real, Practiker, Metro etc etc.

| MisterKat a răspuns:

Din hypermarket-uri.Succes la cumparaturi!

| gabimaris a răspuns:

De la magazine care au ca obiect de activitate desfacere obiecte elecrice si electrocasnice sau de la raioane cu marfa similara din supermarketuri, sa nu uiti de proba si garantie, chiar daca pretul este de 200 ron!

| moonY a răspuns:

De la cofetarie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Din magazinele care comercializează electrocasnice: Altex, Metro, Mall, Flanco, etc.
Îți recomand Braun ca aparat de epilat, este practic, util și rezistent în timp.
Pa, pa.

| georgy_6583 a răspuns:

Metro, domo, altex.sunt o gramadahappy

| Sqeren_kristin_1990 a răspuns:

Sure...ti.l poti cumpara din domo, flanco etc... oriude sunt electronice