| anida a întrebat:

Stie cineva despre firma "abro" sau "abro*" nu mai stiu cum se scrie, stiu ca e firma germana care fabrica posete, daca da imi puteti da o adresa unde pot sa vad modelele si preturile eu nicicum nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Intra pe google.de si cauta,, abro taschen,, se deschid o multzime de pagini cu posete abro

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Abro taschen online, si deschide chiar primul site
sunt si pretzurile, destul de scumpe depinde de model si material dar sunt super frumoase
cind vezi primele posete pune sageata pe imagine si incepe sa se miste imaginea spre stinga si apar o multzime de posete, sa ridici un pic pagina ca pretul este un pic mai jos
scrie-mi daca ai reusit

| anida explică:

Am incercat dar nu imi da preturile si nici nu vad modelele noi, mama mea lucra pentru firma asta si ma intereseaza un model sa imi cumpar, oricum am sa mai incerc, mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.abro.de au colectia toata, dar fara preturi. posete abro [si incaltaminte]gasesti in statiunea Neptun, langa terasa,, efendi,,

| argebit a răspuns:

Vezi si pe www.alesa.ro, poate iti plac si modelele de acolo