| Laurretta a întrebat:

Stie cineva niste blog-uri despre moda unde as putea sa impartasesc sfaturi in aceasta categorie si cu alte persoane?

2 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai chiar aici pe TPU este o cetegorie "Beauty & Fashion" sau ar mai fi "Shopping" intra si u pe ele, pune intrebari legate de moda, de imbracaminte, si chiar raspunde la intrebarile celorlalti, daca esti prieceputa in ale modei.hee hee BAFTA

| FashionDiva a răspuns:

Poti comenta tinutele de pe http://fashion.mozku.com si astfel intri si in vorba cu alte fashioniste.