| Daniichu a întrebat:

Stie cineva o crema pentru albirea tenului gen skin lightining sau ceva asemanator? Eu am tenul inchis si as vrea sa il mai deschid un pic. [Fundita pentru cel mai bun raspuns. :* ]

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Am auzit ca daca te speli cu lapte timp de o saptamana se mai deschide putin.Stai linistita si eu am tenul inchis, dar ma mandresc cu asta. altele dau banii la solar sa arate asa.Fii exact asa cum esti u, cine te place, te place asa cum esti!:*Ai incredere in tine!