| BeLyNdA a întrebat:

Stie cineva un site care te invata sa iti tunzi parul singura sa te machiezi sau sa iti schimi lookul?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rb5qtNqYEco&feature=related, Daca nu-ti palce acest videoclip ai mai multe in dreapta :D

2 răspunsuri:
| andreiandre a răspuns:

E complicat eu invat sa tund sa coafez acum si crede-ma e greu dar ca sa nu fiu naspa sa te intristez incepi sa-ti tai varfurile ca sa le dai o forma cat mai dreapta sau asimetrica depinde ce vreihappy Succes

| Kdtuh a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=B3Q3PCgX8r8
depinde ce?! Dar poate sa te ajute :)