| AndreiM77 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi genul acesta de pantaloni?
link catre poza: http://akns-images.eonline.com/......w.7315.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni raiati gasesti, dar cu modelul ala nu prea cred. Ai putea sa mergi la cineva care picteaza textile sa-ti faca, sau sunt multi care fac tatuaje cu henna si se pricep la modelele tip mandala, ai putea sa iei o vopsea aurie pentru textile si sa-i ceri cuiva sa-i picteze.

| AndreiM77 explică (pentru anonim_4396):

Mersi. Nu am stiut de chestia cu pictatul pe haine, si nu ar fi o problema pentru mine ca ma pricep la asta. Mersi din nou.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiM77):

Ah ce fain, spor la pictat atunci ^^ N-ai pentru ce