| Andreea9222 a întrebat:

Stim cu toti de aici aceste rochite de vara f frumoase, f scurte si f subtiri.
Intrebarea mea este cu ce as putea lua aceste rochii ca sa mearga si toamna cand stim ca este mai frig si mai ales dimineata? M-am gandit la niste colanti cu botine. Dar nu stiu ce geaca sa iau pe deasupra ca sa mearga cu rochiile astea.Astept cat mai multe pareri si sfaturi daca se poate si insotite de o poza.
funda+vot+mersi
Uite si un ex de rochie la care ma refer:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=47&ty=39

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Buna.nu merge poza, dar ai putea opta pentru o jacheta de piele cu niste cizme joase, colorate.sacou,o jacheta, si un dress opac chiar.

2 răspunsuri:
| DiamondCat a răspuns:

Nu merge poza, dar, te-as putea ajuta! Ia-ti niste ciorapei, nici foarte subtiri, dar nici foarte grosi, sau ai putea sa iti iei niste iegari. Asta te-ar putea ajuta, pune-ti niste accesorii potrivite, ia-ti o jacheta, dar ai grija sa nu fie nici aceasta foarte groasa, pentru ca, ar putea strica totul, pune-ti niste balerini in picioare si esti gata! Bafta si, sper ca ti-am fost de folos! :*

| kathgilbert a răspuns:

O jacheta din piele, una din denim sau un cardigan mai scurt. Asorteaza culorile, astfel incat sa fie armonioase. Ia-ti niste dresuri, dar sa nu fie nici prea groase, nici prea subtiri.