| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ce pot sa fac daca pielea de la genunchi in jos niciodata nu se inegreste ca restul corpului? Oricat m-as bronza, mereu de la genunchi in jos sunt mai alba si am niste punctulete care cred ca sunt radacinile firului de par si indiferent cu ce m-as epila mereu imi raman. Se vad foarte inestetic si nu-mi plac deloc picioarele mele, ce imi recomandati sa fac ca sa-mi dispara acele punctulete si sa ma pot bronza normal? Multumesc!

2 răspunsuri:
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Ca sa te bronzezi si de la genunchi in jos, da-te cu protectie solara pe tot corpul, apoi de la genunchi in jos da-te cu ulei de masline deasupra protectiei solare.
Acele punctulete daca sunt de culoarea pielii inseamna ca ai portii mai mari si nu ai ce face.

| Kaia_Petronel_1992 a răspuns:

Http://goo.gl/ZkOSZD
descarca,instaleaza si selecteaza tutorialul dorit din rubrica Infrumusetare
Succes!