| purple a întrebat:

Stiti cumva crema anti-acnee Proactiv este buna? dispar cosurile? daca da in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Butterfly_6865 a răspuns:

Nu mi se pare buna...acum depinde si de tenul tau.eu a mers la dermatolog si mi-a recomandat niste creme bune. cel mai bine e sa mergi la dematolog.eu inainte luam produse de capu' meu si am facut o infectie ca nu mi se potriveau. faci cum crezi.asta e parerea mea:.

Succes!

PS:nu te mai stresa din cauza cosurilor. vor disparea! doar rabdare! oricum cosurile nu te fac cu nimic mai urata. este ceva normal la pubertate.Esti frumoasa si cu cosuri si fara! happy

6 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Eu ma dau cu Skinoren de 1 luna si deja mi au disparut o gramada. Bine, ca nu functioneaza la toate lumea si poate avea si reactii adverse(arsura fetei, mancarime) dar poti incerca si citesti prospectul si indicatiile.Costa 34 lei, cam piperat pretul nu?

| staysmart a răspuns:

Proactiv inseamna mai mult marketing, mai bine incerci Skinoren Sau Zineryt. Uite de exemplu parerea celor care au folosit Zineryt:
http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137
in josul paginii gasesti si un sondaj. Sfatul meu, inainte de a arunca banii, consulta-te cun un dermatolog, da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna crema PROACTIVE...sa nu fol skinoren ca nu este bun l-am fol 1-2 luni si nu e bun de nimic...incearca PROACTIVE si ai sa vz ca merge.winking

| sexycutza a răspuns:

7 zile... funda?big grin

| purple explică:

Am incercat skinoren si mi-au trecut foarte putine.

| pacuraralexandru a răspuns:

Eu am tot setu de la Pro Activ! trimis din canada, nedesfacut! Este bun, no comm, e al 2 set si mi-a trecut de la primul dci happy