| zambetcald a întrebat:

Stiti deja cu ce haine o sa mergeti in prima zi de scoala?

6 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

In uniforma.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu inca. Ma pregatesc cu 1-2 zile inainte.

| illydiamond a răspuns:

Eu de exemplu, sper sa fie mai cald sa imi pot lua o pereche de pantaloni albi pana la genunchi cu talie inalta, un maieu alb cu dantela la spate si in fata o funda, o geaca de blugi o pereche de balerini si o geanta desigur :D daca cumva nu va fi destul de cald o sa inlocuiesc pantalonii cu o pereche de blugi lungi tot albi :)
oricum am pregatit ceva modele dupa care sa se inspire altii, tinute pe care si eu le-as purta : http://www.polyvore.com/incepe_scoala_schools_back/set?id=36677441

| LexieD a răspuns:

Pai eu in prima zi de scoala(la noi e o intalnire / festivitate in prima zi de scoala) ma imbrac intr-o richita albastru cu alb si turcoaz in carouri cu volanase si in niste balerini turcoaz.
In prima zi de scoala( dupa festivitate/intalnire) imi voi lua niste jeans din denim prespalat,un pic tociti(asa i-am cumparat) un maieu simplu, alb si unul albastru, lung pe deasupra impreuna cu niste tenisi(sau balerini) si cu o geanta mare.
Tu poti sa te imbraci dupa propriul stil

| CristinaKti a răspuns:

Hmm` sincer mi-e greu sa ma decid dar probabil ma voi imbraca cu niste blugi albastru deschis taiati in fata, un tricou verde in V [sau un maiou gri] si tenisi gri thinking cel mai probabil cat mai simplu totusi ma duc la scoala :*

| Chokolathe a răspuns:

Poi`eu ma duc in prima zi de scoala in blugi o vesta si un maiei dedesubt...u ce haine ai...
? spune-mi tot si o sa ti spun eu cu ce o sa -ti stea mai bine... ok