| anonim_4396 a întrebat:

Stiti deja cu ce haine o sa mergeti in prima zi de scoala? ce alegeti?

4 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Eu voi lua blugi, o bluză mai lărguță care e mai lungă pe laterale și mai scurtă în față și-n spate, o curea subțire în talie, iar ca încălțări sandale sau teneși. ca accesorii, o diademă cu o fundă într-o parte, niște cercei de culoarea încălțărilor și poate o brățară finuță. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aleg asta si cu asta o sa umblu tot anul :) http://www.polyvore.com/school_outfit/set?id=58221657

| Ellly23 a răspuns:

O sa pot o pereche de pantaloni crem, o bluza mai larguta colorata si o pereche de balerini colorati.
Tu?happy