| lays a întrebat:

Stiti exercitii pentru un fund bombat? dar care sa functioneze.nu de pe net, ca asa sunt cu miile. ceva ce ati incercat voi si a dat rezultate.in ultima vreme am slabit foarte mult si evident ca nu mai am fundul la fel si pana la vara vreau sa-l fac inapoibig grinbig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Nu stiu exact dar incearca sa cauti exercitii pentru fese pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a mari masa musculara in aceasta zona, trebuie facute exercitii la sala, la aparate speciale(acestea sunt cu adevarat eficiente): http://www.youtube.com/watch?v=SFyxDTCNalo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersul pe bicicleta, am auzit ca ti-l ''bombeaza'' big grin.
N-am facut, nu stiu. dar am vazut diferanta tongue
Incearca happy