| picox a întrebat:

Stiti o vopsea de par ce coloreaza parul cu intensitate si nu necesita decolorare? Ma gandesc la roscat. Spuneti-mi macar o firma care face vopsele intese.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Cauta pe cutiile p care scrie rosu titian sau rosu pasional. Nu conteaza firma, mereu iasa o culoare intensa happy

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Daca te uiti la poza mea de profil o sa vezi

Janina
| Janina a răspuns:

Nu, nu l-am decolorat.

| ammona a răspuns:

Gasesti aici www. pisica-neagra nuante foarte intense de rosu...sau orice alta culoare :)

| picox explică:

Nu l.ai decolorat deloc?

| Emi_4339 a răspuns:

Eu as zice ca cea mai bun vopsea este acea sub forma de spuma de la schwarzkopf. Incearca big grin