| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo vopsea de par de la care sa iasa nuanta GRI? caut de mult... puteti sa-mi spuneti chiar si combinatii de vopsele... dau fundahappy!

Răspuns Câştigător
| NobodyUnderstandMe a răspuns:

Uite aici un gri deschis :) nu e nici scump si il poti comanda online:)
http://www.axelle.ro/Corector_gri_deschis_pentru_vopsea_de_par.htm

Si niciodata sa nu faci combinatii! Nu vopsesti peretii sau haine.Sa nu incerci niciodata vreo combinatie pentru vopsit parul:|

Si incearca vopseaua londa profesional numarul 8, 86. E un gri puternic, doar ca pe par se mai deschide putin, nu foarte mult :)
Sper sa te ajute. funda?:)

3 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

Http://www.axelle.ro/Vopsea_profesionala.htm
ew zic ca cea mai buna vopsea gri este de la Kallos. :*. Pwp.

| shhadow a răspuns:

Https://ladys.ro/......-4268.html eu am folosit asta dupa ce m-am decolorat pana la blond pui!