| ElnMurg2007 a întrebat:

Stiti vreun balsam de par pentru vârfuri uscate si pentru strălucire?

5 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Pe langa balsam, poti folosi pentru varfuri (dar numai varfuri) ulei de cocos.

| farfuriaverdex a răspuns:

Eu am parul lung, usor aspru, se incurca usor, sau aveam... folosesc Le Petiti Marseillais cu lapte de migdale dulci si seminte de in, este foarte bun si nu iti ingrasa parul.

| Rx5hnS a răspuns:

Elseve Ulei extraordinar sau Pantene 3 minute Repair miracole.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_Oana_1979 a răspuns:

Eu am parul foarte uscat pentru ca este ondulat natural si cele mai eficiente produse mi se par uleiurile pentru par. Aici este recomandat un astfel de ulei, cu argan: https://www.tonica.ro/......r-si-corp/