| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam ciudata. dar sunt nelamurita. :-s am auzit abdomenele deformeaza. raised eyebrows e adevarat? adica, daca fac numai abdomene fara alte exercitii imi pot deforma corpul :o?!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Hmm... cred că singurul lucru pe care îl deformează sunt muşchii pe care-i face să nu mai fie floşcăiţi laughing
Presupun că dacă toate viaţa ai face abdomene te-ai alege cu o cocoaşă în spate, sau ceva de genul? Da' sincer nu prea îmi pare plauzibilă chestia.

| Dianna35668 a răspuns:

.nu deformeazalaughing
da` fa si altceva. nu numai abdomenewinking incearca un aerobic.
gasesti cursuri pe youtube:d.
fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com