| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca fiecare fata are frumusetea ei. dar daca ar fi sa faceti un clasament care va plac mai mult:blondele, brunetele sau roscatele?

2 răspunsuri:
| Disy a răspuns:

Ai dreptate,fiecare fata e frumoasa in felul ei si nu uita ca frumusetea e in ochii celui care o privestehappy Blondele sunt considerate adesea "bombe sexy",roscatele -bune la pat si focoase iar brunetele misterioase si inteligente. Daca as fi baiat, cred ca as prefera brunetele, au ceva aparte

| zollydede a răspuns:

Poi da fiecare fata are frumusetia ei chiar daca este bruneta, roscata, sau blonda...mie una imi plac blondele si bruneteletongue